Mačka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čo mi poradíte

3 posters

Goto down

Čo mi poradíte Empty Čo mi poradíte

Odoslať  lollaXD Po september 05, 2011 2:46 am

Teraz mám moje krásne štvornohé hlodavčíky ale plánovala by som za dva roky chovat iba jedno zvieratko...(vlastne dve, ešte rybyčky) dlho som rozmýšlala medzi psom a mačkou, po neskoršiom čase, že ked už tak psíka ale teraz som objavila niečo prenádherného Čo mi poradíte 2950145159 opice: Malpa kapucínska alebo menší Tamarin

Chytilo ma to pri filme kde bola opica a vedela chodit na záchod, pobehovala atd... lenže som si zistovala viac Čo mi poradíte 3137150671 tieto milé a roztomilé zvieratká majú v krvi viac agresivity a vedia veľmi nepekne uškrabnuť a hlavne pohrýzť v niektorích prípadov aj "stehy" ( no tak strel jednu preventívnu opice ktorá ťa pohrízla a strieka ti krv zo žili ..to by som chcela vidiet)menej agresívne sú samičky ako samci, aj ked samica vie byť v rodičovstve agresivna....menej agresívna je Tamarin (najviac sa mi páči zo žltými nožičkami ♥) tie ako som čítala robia menšie neplechy..aj škrabanice sú menšie možno ako keď máte malé mača a má okolo 5 mesiacov a stále sa chce baviť (hrýzť, škriabať...)a najmä ked sme my mali 1.ročného hebeda kocúrovského ktorý nevedel slovíčko "schovat pazúre" a predstavte si 5kg kocúra škriabat a hrýzt moje ruky (určite, že mačky sa iba hrajú ak ste chovali mačky tak poznáte škriabance na rukách)
Kedže som zvyknutá na škriabance (mali by ste vidiet moju ruku Čo mi poradíte 3077217049 ) takže by mi to moc nevadilo ale dožívajú sa až 27 rokov ..to je diaden zavezok tak teraz niaky psík alebo opica ??? Čo mi poradíte 3507622304
lollaXD
lollaXD
Admin
Admin

Počet príspevkov : 269
Join date : 14.03.2011
Age : 26

https://macka.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Čo mi poradíte Empty Re: Čo mi poradíte

Odoslať  bejkasmile Ut september 13, 2011 7:16 am

:D
bejkasmile
bejkasmile
mláďa
mláďa

Počet príspevkov : 38
Join date : 13.09.2011

Návrat hore Goto down

Čo mi poradíte Empty Re: Čo mi poradíte

Odoslať  macusqa St september 14, 2011 5:10 am

Ja osobne mám psa a som s ním veľmi spokojná. Ale s tou opicou to nieje zlý nápad. Síce hryzie a škriabe ale hovoríš že si na to zvyknutá tak by mohla byť aj tá opica.



Mne by to asi rodičia nedovolili.....
macusqa
macusqa
mačička
mačička

Počet príspevkov : 384
Join date : 08.08.2011

Návrat hore Goto down

Čo mi poradíte Empty Re: Čo mi poradíte

Odoslať  lollaXD St september 14, 2011 11:09 am

nie to bol asi iba taký mesiacovy nápad...ale teraz som si dala do hlavy kona..stary rodičia bývajú v dedine mame veĺký dvor, stajnu, lúky, hory atd..a pockam po potkaníkoch mojich láskach či budem chovat ďalej potkyšov alebo toho psíka mamine sa strašne páči King Charles Spaniel
lollaXD
lollaXD
Admin
Admin

Počet príspevkov : 269
Join date : 14.03.2011
Age : 26

https://macka.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Čo mi poradíte Empty Re: Čo mi poradíte

Odoslať  macusqa Št september 15, 2011 9:32 am

Myslím že ani koňa by mi rodičia nedovolili...
macusqa
macusqa
mačička
mačička

Počet príspevkov : 384
Join date : 08.08.2011

Návrat hore Goto down

Čo mi poradíte Empty Re: Čo mi poradíte

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.